У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 березня  2011 р. № 98

м. Нововолинськ

 

Про проект Програми коригування генерального плану забудови міста Нововолинська на період 2011-2014 роки

 

 

Відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, згідно пункту 22 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.5 Закону України “Про основи містобудування”, з метою задоволення потреб міської громади та окремих суб’єктів містобудівної діяльності в містобудівній документації, в топографо-геодезичній та картографічній продукції виконком Нововолинської міської ради  ВИРІШИВ :

 

1. Схвалити проект Програми коригування генерального плану  забудови міста Нововолинська, яка пропонується на період 2011 - 2014 роки  (далі – Програма),  що додається.

2. Відділу містобудування та архітектури міськвиконкому (М.В.Вісьтак) винести на розгляд міської ради питання : «Про проект Програми коригування генерального плану забудови міста Нововолинська на період 2011-2014 роки».

3. Фінансовому управлінню міськвиконкому (Г.В. Бурочук) щорічно   при формуванні міського бюджету передбачати кошти для фінансування заходів, передбачених Програмою.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника  міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Древінська,  33441

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень