У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 березня  2011 р. № 85

м. Нововолинськ

 

Про розгляд матеріалів, поданих громадською комісією з житлово-побутових питань

 

Розглянувши матеріали громадської комісії з житлово-побутових питань, виконавчий комітет Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1.    Поставити на  загальну чергу квартирного обліку:

1.1.    Саюка Івана Леонідовича, склад сім’ї 3 чол., згідно заяви від 2302.2011 року та включити в списки осіб, які мають право на першочергове отримання житла, як працівника МНС.

1.2.   Жихор Наталію Валеріївну, склад сім’ї 7 чол., згідно від 4.03.2011 року та включити в списки осіб, які мають право на першочергове отримання житла, як багатодітну сім’ю.

1.3.   Олійника Василя Володимировича, склад сім’ї 3 чол. та включити в списки осіб, які мають право на першочергове отримання житла, як працівника міліції.

1.4.  Потапову Джемілу Анатоліївну, склад сім’ї 3 чол., та включити в списки осіб, які мають право на першочергове отримання житла, так як в сім'ї дитина-інвалід.

2. Розглянувши заяви включити в склад сім'ї Демчук Тетяни Володимирівни її дочку Чорну Лілію Вікторівну, з чоловіком на двома дітьми.

3. Розглянувши заяву Жури Сергія Олександровича №Ж-342 від 15032011 року дати дозвіл на реєстрацію його в будинок по вул. Павлова, 52 в м. Нововолинську за умови погодження усіх осіб що там проживають та зареєстровані.

4.  Внести зміни в рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради №49 від 17.02.2011 в п6 абзац 3 виклавши його в такій редакції «з Павленко Н.П. на кімнату №128 по вул. Нововолинській, 53 при умові реєстрації в дану кімнату сина», замінивши «дочки» на «сина».

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Попова 31102

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень