У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 березня  2011 р. № 80

м. Нововолинськ

 

Про рекомендації Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

 

Розглянувши рекомендації адміністративної колегії Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 28 лютого 2011 року №3, виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

 

1.Начальнику підприємства „Нововолинськводоканал”:

        1.1.Вказати на відсутність належного контролю за діяльністю підприємства щодо забезпечення населення централізованим водопостачанням та водовідведенням у відповідності до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630.

        1.2.Здійснити конкретні заходи, спрямовані на припинення порушень Законів України „Про природні монополії” та „Про захист економічної конкуренції”.

        1.3.Вжити заходів щодо забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості, ліквідації скарг на незадовільне водопостачання.

        2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Антонюк 30586

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень