У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 березня  2011 р. № 79

м. Нововолинськ

 

Про звіт начальника підприємства „Нововолинськ-водоканал” Приступи Я. Г. про фінансовий аудит діяльності підприємства „Нововолинськводоканал

 

          Відповідно до п.3 ст.29 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши листа контрольно-ревізійного управління в Волинській області від 02.03.2011 року № 03-017-15-12/1207 та аудиторський  звіт державного фінансового аудиту діяльності підприємства „Нововолинськводоканал” Житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради за 2007-2009 роки від 25.02.2011 року № 017-29/03, заслухавши звіт начальника підприємства „Нововолинськводоканал” Приступу Якова Григоровича про державний фінансовий аудит діяльності підприємства „Нововолинськводоканал” Житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради за 2007-2009 роки, виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

 

1.   Звіт начальника підприємства „Нововолинськводоканал” Приступи Якова

Григоровича про державний фінансовий аудит діяльності підприємства „Нововолинськводоканал” Житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради за 2007-2009 роки взяти до відома.

2. Вказати начальнику підприємства „Нововолинськводоканал” Приступі Якову Григоровичу на недостатній контроль за  фінансово-господарською діяльністю підприємства.

3.   Начальнику підприємства „Нововолинськводоканал” Приступі Я.Г.:

3.1. Притягти до адміністративної відповідальності винних осіб у порушенні

фінансової та господарської діяльності, які призвели до необґрунтованих втрат доходів та непродуктивних витрат.

3.2Забезпечити належний контроль за дотриманням суб’єктами господарювання міста вимог „Правил приймання стічних вод у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України”, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002 року №37 в частині приймання в каналізацію стічних вод, які вивозяться асенізаційним транспортом від підприємств і приватного сектору.

3.3. Вжити заходів щодо забезпечення повної та своєчасної оплати споживачами реалізованих їм послуг.

3.4Усунути проблеми у діяльності збутової та юридичної служб підприємства.

3.5. У місячний термін розробити та затвердити положення про відділи в яких визначити порядок їх діяльності, зону та рівень відповідальності.

3.6. Ліквідувати порушення вимог встановлених стандартів щодо якості води яка подається у мережу, у сфері використання електроенергії та щодо забезпечення робочих місць для працевлаштування інвалідів, які спричинили застосування штрафних санкцій та призвели до зайвих витрат.

3.7. Про проведену роботу проінформувати міськвиконком до 01.05.2011 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Антонюк 30586

 

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень