У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 лютого  2011 р. № 42

м. Нововолинськ

 

Про затвердження складу громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради

 

 

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики (далі - Порядок), Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації (далі – Типове положення), затверджених цією постановою, Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року   № 1035-р (далі – Концепція), протокольного рішення установчих зборів інститутів громадянського суспільства з формування громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради від 10 лютого 2011 року, для забезпечення участі громадян в управлінні місцевим самоврядуванням, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, а також для сприяння розвитку громадянського суспільства в місті, виконавчий комітет Нововолинської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Утворити громадську раду при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради  (далі - громадська рада) як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган.

2.  Затвердити склад громадської ради, що додається.

3. Вирішення в установленому порядку питань, пов’язаних зі створенням належних умов для роботи громадської ради, координацію її діяльності покласти на відділ  з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Нововолинського міськвиконкому.

 4. Уповноваженим представником   міськвиконкому  для  участі у  засіданнях громадської ради з правом дорадчого голосу   визначити керуючого справами міськвиконкому Л. Кошлатого.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови   від 11 березня 2010 року  №20-ра  Про громадську раду при  виконавчому комітетові Нововолинської міської ради”.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря ради, першого заступника міського голови    В. Рожелюка.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Груй 30376

 

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень