У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 лютого  2011 р. № 38

м. Нововолинськ

 

Про хід виконання розпорядження міського голови від 25 листопада 2010 року № 122-ра „Про заходи щодо підвищення рівня безпеки в комп’ютерних закладах та Інтернет-клубах

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання  розпорядження міського голови від 25.11.2010 р. № 122-ра „Про заходи щодо підвищення рівня безпеки  в комп’ютерних закладах  та інтернет-клубах”, відповідно до ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування”, на підставі Закону України № 2852- УІ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні”, виконавчий комітет Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1.       Інформацію про хід виконання  розпорядження міського голови від 25.11.2010 р. № 122-ра „Про заходи щодо підвищення рівня безпеки  в комп’ютерних закладах  та інтернет-клубах” взяти до відома.

2. У зв’язку з призупиненням роботи окремих закладів, в яких встановлені гральні автомати та закладів, що проводять діяльність у сфері розваг, керівникам служб: начальнику Нововолинського МВ ГУМНС (Билиці О.М.), начальнику Нововолинського міського відділу УМВС України у Волинській області  (Трофімову А.П.), начальнику об’єднаної державної податкової інспекції (Солосі В.Т.), головному державному санітарному лікарю міста (Мельнику В.О.), начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськвиконкому (Гнатині Є.А.), розробити дієвий план заходів, для недопущення роботи закладів з гральними автоматами на території міста.

3. Створити архітектурно-технічну раду, з залученням представників усіх зацікавлених служб, для виявлення фактів використання не житлових приміщень  за нецільовим призначенням та подальшої роботи з суб’єктами підприємницької діяльності  які  змінюють  цільове призначення приміщень.

4. Інформацію про хід виконання рішення заслухати на засіданні виконкому у червні 2011 року.  

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Сторонського А.М.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Гнатина 33005

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень