У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 січня  2011 р. № 26

м. Нововолинськ

 

Про надання згоди на розробку містобудівного обґрунтування

 

 

Розглянувши звернення ТВФ „Орбіта – П” від 17.01.2011р №5 щодо отримання згоди на розробку містобудівного обґрунтування  та керуючись ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.5 Закону України “Про основи містобудування”, ст.4 Закону України “Про планування і забудову територій”, Законом України “Про архітектурну діяльність”, Постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку надання вихідних даних для проектування об’єктів містобудування” від 20.05.2009 р. №489, державними будівельними нормами ДБН Б.1.1-4-2009 “Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування” виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати згоду торгово - виробничій фірмі „Орбіта - П” у формі товариства з обмеженою відповідальністю на розробку містобудівного обґрунтування розташування ділянки на бульв. Шевченка, 3 для реконструкції частини приміщень магазину, що належать підприємству на праві власності згідно договору купівлі-продажу нежитлового приміщення від 25.05.1998 р., посвідченого Нововолинською державною нотаріальною конторою і зареєстрованого в реєстрі за №3-1333, під кафе з окремими входами і добудову залу та офісних приміщень, при умові отримання згоди мешканців житлового будинку.

2 Вищевказаному  забудовнику згідно з чинним законодавством:

-  розробити містобудівне обґрунтування в проектній організації, яка має ліцензію на виконання таких робіт;

-  забезпечити організацію погодження містобудівного обґрунтування;

-  забезпечити подання містобудівного обґрунтування на державну експертизу;

-  прийняти участь у громадському обговоренні містобудівного обґрунтування.

3. Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, викладені в містобудівному обґрунтуванні, після його погодження, експертизи та врахування результатів громадського обговорення, замовнику подати на затвердження у виконком міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради, першого заступника міського голови Рожелюка В.Д.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Антонюк 30586

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень