У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  19 травня  2011 р. № 181

м. Нововолинськ

 

Про надання згоди на розробку містобудівного обгрунтування

 

Розглянувши звернення підприємця Попкова О. С. від 06.04.2011 р. щодо отримання згоди на розробку містобудівного обґрунтування  та керуючись ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.5 Закону України “Про основи містобудування”, Законом України “Про архітектурну діяльність”, державними будівельними нормами ДБН Б.1.1-4-2009 “Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування” виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати згоду підприємцю Попкову Олегу Сергійовичу на розробку містобудівного обґрунтування розташування ділянки на пров. Поштовому, 1-А для реконструкції будівлі колишньої пральні, що належить підприємцю на   праві власності згідно договору купівлі-продажу нежитлового приміщення від 30.10.2009 р., посвідченого приватним нотаріусом Нововолинського міського нотаріального округу Пасюк Л.О. і зареєстрованого в реєстрі за №5862,    під  офісні  приміщення.

2. Вищевказаному  забудовникам згідно з чинним законодавством:

-  розробити містобудівне обґрунтування в проектній організації, яка має ліцензію на виконання таких робіт;

-  забезпечити організацію погодження містобудівного обґрунтування;

-  забезпечити подання містобудівного обґрунтування на державну експертизу;

-  прийняти участь у громадському обговоренні містобудівного обґрунтування.

3. Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, викладені в містобудівному обґрунтуванні, після його погодження, експертизи та врахування результатів громадського обговорення, замовнику подати на затвердження у виконком міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради, першого заступника міського голови Рожелюка В.Д.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Древінська   33441

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень