У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  19 травня  2011 р. № 176

м. Нововолинськ

 

Про будівництво нових будівель і споруд, перепланування та реконструкцію приміщень

 

 

Розглянувши звернення підприємців Миронюк О.Я. та Сушкової Т.Я. від 13.05.2011 р., та  керуючись Земельним Кодексом України,  ст.31 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5 Закону України “Про основи містобудування”,  виконком  Нововолинської  міської  ради  ВИРІШИВ :

 

1. Дозволити підприємцям Миронюк Олені Ярославівні та Сушковій Тетяні Ярославівні розробити проект та здійснити реконструкцію вбудованого нежитлового приміщення на Мікрорайоні Шахтарському, 36, що належить їм на праві спільної часткової власності по ½ частці на підставі рішення суду  №2-287-10 від 18.10.2010 р., під промтоварний магазин з продажу канцелярських виробів, без добудови, з врахуванням позитивного висновку комісії                          ЖКО Нововолинської міської ради від 10.09.2009 р. №459/01-06, як балансоутримувача будинку, та згоду сусідів-мешканців будинку згідно поданої ними заяви.

2. Зобов’язати  вищевказаних  забудовників :

2.1. Отримати у відділі містобудування та архітектури міськвиконкому вихідні дані, необхідні для розробки проектно – кошторисної документації;

2.2. Виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво і погодити її в установленому порядку;

2.3. Отримати дозвіл в інспекції державного архітектурно - будівельного контролю на право проведення будівельних робіт.

2.4. Отримати дозвіл в відділі муніципальної поліції на право проведення земляних робіт при будівництві.

2.5. Після проведення робіт по будівництву, забудовник зобов’язаний пред’явити готовий об’єкт приймальній комісії для прийняття в експлуатацію відповідно до державних будівельних норм.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Древінська  33441

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень