У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  27 квітня  2011 р. № 162

м. Нововолинськ

 

 

Керуючись Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування”, “Про обєднання громадян”, Постановою Кабінету Міністрів України „ Про затвердження положення про порядок легалізації об’єднань громадян” та розглянувши подані документи виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Зареєструвати  місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” в місті Нововолинську Волинської області, яка створена з метою захисту прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництва інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.

2. Зареєструвати  місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” в місті Нововолинську Волинської області за адресою:

45400, Волинська обл.,

м. Нововолинськ,

            вул. Св.Володимира, 7.

3. Місцевому відділенню Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” в місті Нововолинську Волинської області звернутись до державного реєстратора з метою включення  в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для отримання статусу юридичної особи  .

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Дубина 31189

 

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень