У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 квітня  2011 р. № 143

м. Нововолинськ

 

Про будівництво нових будівель і споруд, перепланування та реконструкцію приміщень

 

Розглянувши заяву підприємця Михальчук Г.Г. від 11.03.2011р.,  повторну заяву підприємців Ємел’янова С.О.  і  Ємельянової О.С. від 05.04.20011 р., та  керуючись Земельним Кодексом України,  ст.31 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5 Закону України “Про основи містобудування”,  виконком  Нововолинської  міської  ради  ВИРІШИВ :

1. Відмовити підприємцю Михальчук Галині Григорівні у наданні дозволу на переведення житлових приміщень на вул. Св. Володимира, 2, кв. 10, що належать їй на праві приватної власності згідно договору купівлі-продажу квартири від 22.02.2011 р., посвідченого державним нотаріусом Нововолинської державної нотаріальної контори Бобак О.І. і зареєстрованого в реєстрі за №3-186, у нежилі, шляхом розробки проекту та проведення реконструкції вказаних вбудованих приміщень під промтоварний магазин,  враховуючи, що підприємець Михальчук Г. Г. згідно „Положення про порядок реконструкції будинків та приміщень для ведення у них підприємницької діяльності”, що затверджене рішенням міської ради від 12 листопада 2003 р. №10/22,  не надала згоди всіх сусідів-мешканців будинку, квартири яких межують з вказаними приміщеннями, на влаштування магазину.

2. Дозволити внести зміни в пункт 5 рішення виконкому Нововолинської міської ради від 24.03.2011 р. № 100  та викласти його в такій редакції:

„5. Дозволити підприємцям Ємел’янову Станиславу Олександровичу та  Ємельяновій Оксані Сергіївні, з метою розширення асортименту товарної групи, влаштувати другий вхідний вузол на місці існуючого віконного прорізу без будь – яких змін і реконструкцій існуючої несучої стіни та без зміни функціонального використання приміщень в магазині „Привоз” на бульв. Шевченка, 1, що належить їм на праві власності на підставі рішення виконкому від 24.03.20011р. № 101 „Про оформлення права власності на приміщення та будівлі”.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Древінська  33441

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень