У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 січня  2011 р. № 13

м. Нововолинськ

 

Про затвердження вартості 1м² безоплатного капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Про порядок проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу”, затвердженого наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству № 565 від 20 травня 2009р., на виконання п.8 ст. 13 та п.8 ст.15 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального статусу”, керуючись п.п.2 п.а р.1 ст.34 та п.п.4 п.а ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Нововолинської міської ради  ВИРІШИВ:

1. У зв’язку із збільшенням вартості матеріалів, енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, заробітної плати в порівнянні з 2010 роком встановити середню вартість капітального ремонту 1 м2 житла на 2011 рік в сумі 1189,60 грн.

2. Визнати п.1 рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 19.02.2010р. № 60 „Про затвердження вартості 1 м2  безоплатного капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб” таким, що втратив чинність.  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови Савіка Є.А.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Шуліга 32245

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень