У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 квітня  2011 р. № 137

м. Нововолинськ

 

Про затвердження кошторису на проведення безоплатного капітального ремонту житла інваліду війни

 

Розглянувши звернення, відповідно до п.2.3 «Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року №565, на виконання п.8 ст.13 та п.8 ст.15 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, керуючись п.2 ст.34 та п.4 ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити кошторисний розрахунок і вартість капітального ремонту квартири на проведення безоплатного капітального ремонту :

- Шарану Володимиру Івановичу – 5 мікрорайон, б.7, кв. 20 –  22 046 грн.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Волчанюк Н.Б.) укласти з підприємством  „Консоль” (Борисова З.О.) договір на проведення робіт по безоплатному капітальному ремонту житла.

3. Фінансовому управлінню міськвиконкому (Бурочук Г.В.) провести фінансування даного виду витрат на суму 22046 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету по КФК 090203 „Інші пільги ветеранам війни та праці”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Шуліга  32245

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень