У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 квітня  2011 р. № 130

м. Нововолинськ

 

Про стан погашення заборгованості із платежів до Пенсійного фонду та підвищення рівня заробітної плати за рахунок детинізації та легалізації заробітної плати

 

З метою забезпечення своєчасного фінансування пенсійних виплат та на виконання доручення Прем’єр – міністра України М.Азарова від 20 березня 2010р №13495/1/1-10 щодо невідкладних та першочергових заходів з наповнення бюджету Пенсійного фонду, виконавчий комітет Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1.                 Інформацію начальника управління Пенсійного фонду України в м.Нововолинську   (С.Гребєнщикова) взяти до відома.

2.                 Управлінню Пенсійного фонду в м.Нововолинську (С.І.Гребєнщикова):

2.1. Забезпечити виконання планових завдань по наповненню бюджету Пенсійного   фонду для своєчасної виплати пенсій.

2.2. Продовжити роботу з підприємствами – боржниками щодо погашення заборгованості по платежах до Фонду, залучити підприємців „спрощенців” до 100% сплати єдиного соціального внеску.

3. Відділу державної виконавчої служби Нововолинського міського управління юстиції (Калюжний С.В):

3.1. Вжити заходів щодо реалізації виконавчих документів із погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду по ДП „Волиньвугілля”, ДП „Нововолинський ремонтно – механічний завод”, ПП. „Волинський Новобуд”, філії ТзОВ „Луганськшахтострой”,  ТзОВ „Аркус-Ромет”.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Волчанюк Н.Б):

4.1. При проведенні перевірок підприємств та фізичних осіб використовувати дані управління Пенсійного фонду щодо дотримання мінімальних гарантій  в оплаті праці найманим працівникам.

4.2. При виявлені порушень щодо мінімальних гарантій оплати праці надавати інформацію управлінню Пенсійного фонду.

5.  Керівнику філії ТзОВ „Луганськшахтострой” (Пирогов В.О.) та керівнику ШПУ -3 (Шумський А.М.) до 01.06.2011р, керівнику ТзОВ „Аркус Ромет” (Кренц С.С) до 1.05.2011р погасити заборгованість, яка виникла перед Пенсійним фондом, в повному обсязі.

6. Керівникам ТзОВ „Булава Транс”, ТзОВ „Міська друкарня”, УБІБудінвест”,   ПП. „Нова Аркада”, ТзОВ „Скай”, ТзОВ „Алюглас”, ТзОВ „Волинська фабрика „Гофротара”,  підприємцям  Правкін О.Ю,  Приступчук О.К,  Оліщук О.В. з 1.05.2011р забезпечити рівень заробітної плати не менше встановлено законодавством розміру.

7.  Створити комісію по погашенню заборгованості із платежів до Пенсійного фонду та підвищення рівня заробітної плати за рахунок детинізації та легалізації заробітної плати.

8. Виконавцям п.п. 2,3,5,6  надати інформацію виконавчому комітету Нововолинської міської ради до 01.07.2011р

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Е.А.Савіка.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Гребєнщикова С.І. 30447

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень