У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 квітня  2011 р. № 129

м. Нововолинськ

 

Про підсумки роботи підприємств, організацій і установ в осінньо-зимовий період 2010-2011 рр. та заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.

 

Заслухавши інформацію першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д. про підсумки роботи підприємств, організацій та установ міста в осінньо-зимовий період 2010-2011 років та заходи щодо підготовки міського господарства до ро­боти в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу будівництва, комунального господарства та газифікації Шуліги І.Й. взяти до ві­дома (додається).

2. Визнати роботу комплексу міського господарства в осінньо-зимовий пе­ріод 2010-2011рр. в цілому задовільною.

3. Заходи по підготовці міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012років затвердити (додаються).

4. Зобов’язати керівників: житлово-комунального об’єднання, житлово-комунальних підприємств, ОСББ, АОСББ, ЖБК (Чайка О.І., Гаврилюк А.М., Приступа Я.Г, Максименко В.П., Шевчук С.С., Бандура Ю.Р., Бойко Г.О., Влодарчик Р.І.) до 1 жовтня 2011р.:

4.1 Завершити вико­нання запланованих у заходах об’ємів робіт по об’єктах житлово-комунального господарства. 4.2 Згідно правил утримання будинків та при будинкових територій (наказ Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005р. №76) провести огляд балконів та несучих конструкцій житлових будинків із складанням графіку їх ремонту. Ремонтні роботи виконати до 01 жовтня 2011р.

5. Керівникам підприємств, організацій та установ міста і селища незалежно від форм власності і господарювання:

5.1. До 1 жовтня 2011 року завершити виконання ремонтних робіт відповідно до розроблених заходів, мобілізувавши для цієї мети всі матеріально-технічні ре­сурси.

5.2. До 10 жовтня 2011 року забезпечити нормативний запас палива для коте­лень.

5.3. Забезпечувати щомісячну оплату за спожиті енергоносії, газ та воду.

6. КП “Нововолинськтеплокомуненерго” (Гаврилюк А.М.) забезпечити  розрахунок за спожиті енергоносії у минулому опалювальному періоді, і отримати ліміти на постачання газу для міських котелень на початок опалювального пері­оду 2011-2012 років.       

7. ДП “Волиньвугілля” (Костик І.М.) та Західно-Українській дирекції по ліквідації шахт (Терновик М.І.) забезпечити завезення безкоштовного вугілля працівникам і пенсіонерам.

8. ВУКГ (Максименко В.П.) до 1 жовтня 2011р.:

8.1. Підготувати спеціалізовану снігоочисну техніку;

8.2. Заготувати посипочний матеріал та реагентів для безперебійної роботи в зимовий період у достатній кількості.

9. Нововолинській філії ВАТ “Волиньобленерго” (Ткачук В.Г), ДП “Регіональні електричні мережі” (Адамський О.А.) забезпечити виконання розроблених заходів щодо поточних та профілактичних ремонтів електромереж, обладнання, автотранспо­рту, трансформаторних підстанцій і споруд, створити необхідний запас облад­нання, матеріалів, запасних частин для ліквідації аварій в стислі терміни.

10. ВАТ „Волиньгаз” (Коротя М.І.), УГГ ВАТ „Волиньгаз”(Сахарчук Р.І.) забезпечити виконання робіт по тех­нічному обслуговуванню ГРП, ШРП, ГРУ, засобів захисту газопроводів та поточному ремонту об­ладнання і споруд.

11. Керівникам підприємств, установ, які є споживачами І та ІІ категорії під особисту відповідальність взяти на контроль забезпечення справності резервних ліній електропередач з відповідним обладнанням, що належить цим споживачам.

12. Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 18 серпня 2010 року №275 „Про підсумки виконання Комплексної програми енергозбереження області” всім підприємствам та організаціям комунальної власності та бюджетним установам:

-        забезпечити дотримання лімітної дисципліни споживання паливно-енергетичних ресурсів і зменшити їх енергоспоживання за рахунок реалізованих енергозберігаючих заходів на 5 відсотків порівняно з 2010 роком;

- вжити заходів для забезпечення у 2011 році спрямування на впровадження енергозберігаючих заходів у підпорядкованих бюджетних закладах коштів в обсязі 25 відсотків від вартості використаних енергоносіїв.

13. Начальнику відділу з питань НС та ЦЗН Грую О.К. забезпечити вико­нання оперативного плану спільних дій з локалізації та ліквідації аварії на систе­мах водо-, газо-, тепло-, електропостачання, узгодити їх з усіма зацікавленими організаціями.

14. Затвердити оперативний штаб з координації дій, пов’язаних  з підготовкою міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012рр (додається).

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д. та заступників міського голови Савіка Е.А., Сторонського А.М.. Про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконкому у вересні поточного року.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Шуліга 32245

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень