У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 березня  2011 р. № 105

м. Нововолинськ

 

Про надання згоди на розробку містобудівного обґрунтування

 

 

Розглянувши звернення молодіжної громадської організації  „Клуб Про100корт” від 04.03.2011р., ВАТ „Укрнафта” від 10.03.2011р. №91-03-11, заяву гр. Собчука Б.Я. від 14.03.2011р. щодо отримання згоди на розробку містобудівного обґрунтування  та керуючись ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.5 Закону України “Про основи містобудування”, ст.4 Закону України “Про планування і забудову територій”, Законом України “Про архітектурну діяльність”, Постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку надання вихідних даних для проектування об’єктів містобудування” від 20.05.2009 р. №489, державними будівельними нормами ДБН Б.1.1-4-2009 “Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування” виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати згоду молодіжній громадській організації „Клуб Про100корт” на розробку містобудівного обґрунтування розташування земельної ділянки на  пр. Перемоги, 3-Б для реконструкції існуючого тенісного корту під будівництво спортивного комплексу в складі: адміністративно-побутова будівля з двома тенісними кортами.

2. Надати згоду відкритому акціонерному товариству „Укрнафта” на розробку містобудівного обґрунтування розташування земельної ділянки для розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП-10) на території діючої   АЗС №02/021 на вул. Сокальській, 21, на земельній ділянці, що належить  ВАТ „Укрнафта” на підставі договору купівлі-продажу від 21.12.2005 р.  земельної ділянки для обслуговування АЗС, посвідченого приватним нотаріусом Нововолинського міського нотаріального округу Льовушкіним О.Є. і зареєстрованого в реєстрі за №3801.

3. Надати згоду гр. Собчуку Богдану Яковичу на розробку містобудівного обґрунтування розташування ділянки на вул. Кобзаря, 63-Б для обслуговування будівлі гаража, що належить заявнику на підставі договору купівлі – продажу комунальної власності – будівлі гаража від 21.10.2010 р., посвідченого приватним нотаріусом Нововолинського міського нотаріального округу Пасюк Л.О. і зареєстрованого в реєстрі за №4614.

4. Вищевказаному  забудовнику згідно з чинним законодавством:

-  розробити містобудівне обґрунтування в проектній організації, яка має ліцензію на виконання таких робіт;

-  забезпечити організацію погодження містобудівного обґрунтування;

-  забезпечити подання містобудівного обґрунтування на державну експертизу;

-  прийняти участь у громадському обговоренні містобудівного обґрунтування.

5. Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, викладені в містобудівному обґрунтуванні, після його погодження, експертизи та врахування результатів громадського обговорення, замовнику подати на затвердження у виконком міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради, першого заступника міського голови Рожелюка В.Д.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Древінська   33441

 

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень