У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 березня  2011 р. № 104

м. Нововолинськ

 

Про надання дозволу на встановлення та експлуатацію телекомунікаційних мереж

 

 

Розглянувши звернення Луцького відділення філії ЗАТ „Київстар Дж.Ес.Ем.” від 28.01.2011р. № 29/10/97/00/00 та керуючись Земельним Кодексом України, ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. 5 Закону України “Про основи містобудування”,  ст. 27 Закону України “Про планування і забудову територій”,  рішеннями міської ради щодо залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Нововолинська, виконком  Нововолинської  міської  ради  ВИРІШИВ :

1. Надати дозвіл Луцькому відділенню філії ЗАТ „Київстар Дж.Ес.Ем.” на розробку проекту та будівництво мережі широкосмугового доступу до „Інтернет”, з врахуванням погодження з власниками та користувачами будівель і споруд, при дотриманні таких вимог:

1.1. Виконання робіт на території міста Нововолинська та селища Жовтневе проводити в наступній послідовності

І –    черга: територія 15-го, 5-го, 6-го Мікрорайонів і прилеглі території;

ІІ –  черга: територія центральної частини міста, селище Жовтневе;

ІІІ – черга: територія Мікрорайону Шахтарського і прилеглі території;

1.2. До виконання робіт наступної черги приступати після повного завершення робіт на попередній черзі та здачі об’єкту (черги будівництва) в експлуатацію.

2. Попередити замовника будівництва (забудовника) - Луцьке відділення філії ЗАТ „Київстар Дж.Ес.Ем.”, про те, що встановлення та експлуатацію телекомунікаційних мереж необхідно здійснити:

2.1. При наявності проектної документації на будівництво, погодженої з власниками будівель та споруд;

2.2. Виключно на договірних умовах між забудовником і житлово-комунальним об’єднанням Нововолинської міської ради, на балансі якого перебувають житлові будинки,  та іншими організаціями і установами, у власності чи на балансі яких перебувають будівлі та споруди на території міста;

2.3. В договірних зобов’язаннях замовнику врахувати існуючий технічний стан конструктивних елементів будинків та споруд, задіяних в будівельно-монтажних роботах, та передбачити затрати, згідно кошторисної документації,  на залучення коштів на ремонт покрівель, парапетів та інших конструкцій вищевказаної забудови.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради  Рожелюка В.Д.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Древінська  33441

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень