Статті

Створено: Вівторок, 30 грудня 2014, 16:45

image preview

У Головному управлінні Держземагентства в області підсумували перші результати роботи, яка здійснювалася упродовж 2014 року.

У режимі відеоселектору, під головуванням керівника Головного управління Держземагентства в області Василя Василенка, відбулося засідання колегії.

Зокрема, Василь Василенко поінформував про попередні підсумки діяльності за всіма напрямками роботи Головного управління: про стан  розрахунків з громадянами за використання  земельних часток (паїв); забезпечення земельними ділянками учасників АТО; розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності; розроблення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель; плата за землю; приведення у відповідність до норм діючого законодавства договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення; продаж земельних ділянок державної та комунальної власності; внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Василь Василенко особливо акцентував на активізації роботи щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих воїнів. Адже Волинь втратила найбільше своїх синів, відтак – необхідно докласти усіх зусиль аби надати нашим бійцям та їх сім’ям підтримку.

Окремо начальник Головного управління Держземагентства у Волинській області звернув увагу на необхідності приведення у відповідність до норм діючого законодавства договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, роботі щодо переведення в законне русло тих  земельних ділянок, які нині все ще використовуються без правовстановлюючих документів, а також – на завершенні внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Також Василь Василенко не оминув увагою і доброчинні заходи. Він поінформував учасників колегії про використання благодійних коштів та заходи, на які вони  були спрямовані.