На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста Громадська рада Публікації про діяльність

Міський голова спілкувався з членами громадської ради

Сьогодні, 20 вересня 2018 року, громадська рада, яка діє при виконавчому комітеті міської ради, зібралася на чергове засідання. У складі дорадчого органу - 12 представників інститутів громадянського суспільства. У засіданні взяв участь міський голова Віктор Сапожніков.

IMG 4185

На початку очільник міста привітав голову міської громадської організації «Незламні Нововолинці» Володимира Демчука, який днями відзначив 65-річчя з Дня народження. Володимир Іванович згуртував в організацію сім»ї загиблих на сході України героїв сьогодення. Його син Вадим поліг за незалежність держави, обороняючи Донецький аеропорт. Тому Володимир Іванович  щиро прагне допомогти кожному, хто втратив у такій жорстокій війні найрідніших людей. Віктор Сапожніков подякував батькові за виховання сина-патріота, за активну громадську позицію і вручив імениннику вітальну адресу й сувенірну продукцію про місто.

IMG 4191

IMG 4195

Далі Віктор Сапожніков продовжив спілкування з присутніми. Він зауважив, що прийшов на засідання для того, щоб не тільки розповісти про останні події життєдіяльності міста, а й почути проблеми, які сьогодні турбують громадян. Він повідомив, що учора у Нововолинську на вулиці Сокальській, 1-А офіційно відкрили другий у Волинській області сучасний сервісний центр МВС нового зразка, де у режимі відкритого простору надають послуги з реєстрації авто, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість. Віктор Сапожніков задоволений, що завдяки докладеним зусиллям такий сучасний центр запрацював саме у Нововолинську,

Першого жовтня нововолинців чекає ще одна приємна подія – заплановано урочисте відкриття оновленого відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який працюватиме за принципом «Open Space». Наше місто – перше на Волині, де буде центр європейського зразка. На реалізацію цього проекту виділені кошти з державного бюджету у сумі понад 500 тисяч гривень, а 195 тисяч гривень скеровано з бюджету.

 IMG 4207

Не втрачає актуальності і шахтарська проблематика. Віктор Сапожніков наголосив, що учора депутати Нововолинської міської ради направили звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови ВРУ Андрія Парубія, народного депутата України Ігоря Гузя щодо ситуації у вугільній галузі. Адже у державному бюджеті на 2019 рік на будівництво шахти №10 «Нововолинська» проглядається лише 25 мільйонів гривень, цього звичайно досить мало.

Міський голова акцентував увагу й на питанні об’єднаних територіальних громад.

Кілька років тому я їздив навколишніми селами, зустрічався із мешканцями, просив об’єднатися навколо Нововолинська. У нас чимало спільного (полігон твердих побутових відходів розташований у Новій Лішні, кладовище знаходиться на теренах Старолішнянської сільської ради, на шахтах 60 відсотків працюючого сільського населення), – каже міський голова. – Разом з тим багато школярів з навколишніх сіл навчаються у нововолинських школах, займаються у спортивних секціях, люди лікуються у міській лікарні. Однак, селяни висловлюють певні побоювання. А взагалі, міркує міський голова, ще й свою самодостатнюміськугромадупереконати потрібно, щодо об’єднання із селами. Так склалося історично, ми будемо разом з Благодатним, незважаючи, що Грибовицька сільська рада, яка межує із селищем, вирішила приєднатися до Іваничівської ОТГ.

Вже чотири роки ведеться мова про будівництво у Нововолинську сміттєпереробного заводу. Попередні спроби буди невдалі, за ці роки побідне підприємство ніде не збудованов Україні. Тож, як повідомив міський голова, наразі ведуться перемовини із американськими інвесторами. За попередніми даними заокеанські партнери беруть на себе 89 % фінансування, а 11 – за Україною.Тому є ймовірність реалізації цього задуму.

-Не потрібно сипати попіл на голову, а займатися конкретними справами, -вважає Віктор Сапожніков.- Не треба опускати рук, а рухатися тільки вперед. Бо у скрутний час все ж таки вдається реалізовувати програму соціально-економічного розвитку. Так, цього року зробили ремонт у малому залі міського палацу культури та у фойє на другому поверсі, а у планах на наступний – оновити фойє на першому поверсі. Також завершуються ремонтні роботи у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості. У міському таборі «Прикордонник» над їдальнею вже звели другий поверх. Тому наступного року більше дітей зможуть оздоровитися за зміну у цьому закладі за рахунок вивільнених двох будиночків, де розташовувався персонал.

Міський голова не оминув увагою і суботнього інциденту в місті – коли група місцевих молодиків влаштувала перед міською радою так званий пікет, спалюючи шини. Нанесено матеріальні збитки. Наразі відкрито кримінальне провадження.

Спілкування міського голови з членами громадської ради продовжилося у форматі «Запитання – відповіді». Громадські активісти цікавилися реалізацією програми «Безпечне місто», порушили питання впорядкування міських кладовищ, облаштування зупинки на 15-ому мікрорайоні, ліквідації стихійної торгівлі у цьому районі міста.

IMG 4188

У планах громадської ради провести спільне засідання із представниками місцевого відділу поліції щодо дотримання правопорядку та криміногенної ситуації в місті.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю

Громадська рада: підсумки минулого року та завдання на прийдешній

IMG 0336 copy

Сьогодні, 26 січня 2018 року, відбулося перше у цьому році засідання громадської ради  при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, яку очолює керівник Нововолинської первинної  журналістської організації Волинської обласної організації НСЖУ Ігор Лісовий.  У ньому взяв участь міський голова Віктор Сапожніков. Керівник міста прозвітував про основні досягнення Нововолинська за минулий рік, а також розповів про плани на поточний.

Детальніше...

Конструктивний діалог влади та громадськості

IMG 2897 copy

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський взяв участь у черговому засіданні громадської ради, яка діє при виконавчому комітеті Нововолинської міськради.  Насамперед він вручив посвідчення члену громадської ради Богдану Нічаю, який делегований громадською організацією «Спілка шахтарів – інвалідів  Волині».

Детальніше...

Громадська рада в дії

IMG 3708

Чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради розпочалося із інформації першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського стосовно наболілих питань, які сьогодні турбують мешканців міста.

Детальніше...

Громадська рада затвердила план роботи на поточний рік

Сьогодні відбулося перше у цьому році засідання громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради. У ньому взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський .

Детальніше...