На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Відповідальність починається з мене Акція “Молодь проти СНІДу” у Нововолинську

Акція “Молодь проти СНІДу” у Нововолинську

Створено: Вівторок, 08 грудня 2015, 15:49
Перегляди: 1274
Поділитися

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом близько сотні нововолинців продемонстрували, що вони за здоровий спосіб життя, у якому немає місця Віл-інфекції та СНІДу. У Палаці культури учнівська та студентська молодь, волонтери і представники міських організацій провели акцію за життя без Синдрому набутого імунодефіциту.

 

Акція «Молодь проти СНІДу» у Нововолинську проводиться щорічно, таким чином організатори намагаються привернути увагу молодого покоління до страшної хвороби СНІДу та сформувати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Учасники розповідають, що подібні акції допомагають громадськості звернути увагу на темпи поширення епідемії та закликають бути відповідальним за своє здоров’я та життя. 

 У приміщенні Палацу культури учасники акції виклали з лампадок символічну стрічку, що свідчить про солідарність і підтримку хворих вірусом  імунодефіциту. У актовій залі учнівська та студентська молодь долучилась до флешмобу, також присутні мали нагоду переглянути слайд-шоу про хворобу СНІД.

Варто зазначити, що масштаби епідемії ВІЛ-інфекції та СНІДу в Україні продовжують зростати. За даними центральної міської лікарні станом на 1 грудня 2015 року, у Нововолинську перебуває 430 ВІЛ-інфікованих, серед них 70% становить молодь.