На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Правова допомога зЗ 12 по 24 серпня 2019 року на Волині проходитме декада правових знань

зЗ 12 по 24 серпня 2019 року на Волині проходитме декада правових знань

Створено: Четвер, 08 серпня 2019, 15:34
Перегляди: 30
Поділитися

До відзначення Дня Незалежності України юстиція Волині проводить декаду правових знань З нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України з 12 по 24 серпня 2019 року в області проводиться декада правових знань.


Відповідний наказ від 06 серпня 2019 року за № 300/7 підписав начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик.
Згідно затвердженого цим наказом плану заходів передбачено всебічне висвітлення працівниками органів юстиції Волині у ЗМІ законодавства України, проведення правопросвітницьких та патріотично-виховних заходів в трудових колективах підприємств, установ, організацій, які спрямовані на поширення знань про історію нашої країни та виховання поваги до державних символів України.
Окрім того, працівниками юстиції у закладах культури будуть прочитанні лекції, відбудуться зустрічі з учасниками національно-визвольних змагань, активістами громадських організацій та політичних партій.
Разом з працівниками культури — нашими надійними партнерами з правопросвітництва, з нагоди Дня незалежності України відкриються тематичні виставки.
Також згідно плану до Дня Незалежності будуть проведенні інформаційно-правові години, майстер — класи: “Символи України”, єдиний день правового інформування (вуличне інформування 21 серпня), “День відкритих дверей”: “Юстиція відкрита для людей”, правовий сторітелінг та квест-гру “Україна — правова держава” для молоді, конкурси дитячих малюнків на асфальті “Україна — моя країна”, флешмоби з урочистого вручення свідоцтв про народження в закладах здоров'я області.
Фахівці юстиції візьмуть участь в громадській ході у вишиванках та здійснять патріотичне селфі- челендж під час вуличного інформування з громадянами у національній символіці.
Разом з системою безоплатної правової допомоги в регіонах будуть проведені круглі столи та заходи на тему: “Юстиція Волині та система БПД — надійна запорука захисту прав і свобод громадян”.
За участю керівництва юстиції області будуть здійснені виїзні прийоми у найвіддаленіші райони, де громадянам буде надана кваліфікована правова допомога з різних галузей права.
Також під час декади правових знань працюватимуть три громадські приймальні Управління юстиції та мобільні точки доступу до системи БПД, які будуть надавати правову допомогу широким верствам населення з питань захисту їх прав та свобод.
До слова, активно залучаються до проведення правоосвітніх заходів й партнери загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.
Прес-служба Управління юстиції забезпечить інформаційний супровід усіх тематичних заходів, що відбуватимуться в області із оприлюдненням інформаційних, фото- та відеоматеріалів у ЗМІ, на веб-сайті Управління юстиції та соціальній мережі Фейсбук.