Правова допомога зЗ 12 по 24 серпня 2019 року на Волині проходитме декада правових знань

зЗ 12 по 24 серпня 2019 року на Волині проходитме декада правових знань

Створено: Четвер, 08 серпня 2019, 15:34

До відзначення Дня Незалежності України юстиція Волині проводить декаду правових знань З нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України з 12 по 24 серпня 2019 року в області проводиться декада правових знань.

Відповідний наказ від 06 серпня 2019 року за № 300/7 підписав начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик.
Згідно затвердженого цим наказом плану заходів передбачено всебічне висвітлення працівниками органів юстиції Волині у ЗМІ законодавства України, проведення правопросвітницьких та патріотично-виховних заходів в трудових колективах підприємств, установ, організацій, які спрямовані на поширення знань про історію нашої країни та виховання поваги до державних символів України.
Окрім того, працівниками юстиції у закладах культури будуть прочитанні лекції, відбудуться зустрічі з учасниками національно-визвольних змагань, активістами громадських організацій та політичних партій.
Разом з працівниками культури — нашими надійними партнерами з правопросвітництва, з нагоди Дня незалежності України відкриються тематичні виставки.
Також згідно плану до Дня Незалежності будуть проведенні інформаційно-правові години, майстер — класи: “Символи України”, єдиний день правового інформування (вуличне інформування 21 серпня), “День відкритих дверей”: “Юстиція відкрита для людей”, правовий сторітелінг та квест-гру “Україна — правова держава” для молоді, конкурси дитячих малюнків на асфальті “Україна — моя країна”, флешмоби з урочистого вручення свідоцтв про народження в закладах здоров'я області.
Фахівці юстиції візьмуть участь в громадській ході у вишиванках та здійснять патріотичне селфі- челендж під час вуличного інформування з громадянами у національній символіці.
Разом з системою безоплатної правової допомоги в регіонах будуть проведені круглі столи та заходи на тему: “Юстиція Волині та система БПД — надійна запорука захисту прав і свобод громадян”.
За участю керівництва юстиції області будуть здійснені виїзні прийоми у найвіддаленіші райони, де громадянам буде надана кваліфікована правова допомога з різних галузей права.
Також під час декади правових знань працюватимуть три громадські приймальні Управління юстиції та мобільні точки доступу до системи БПД, які будуть надавати правову допомогу широким верствам населення з питань захисту їх прав та свобод.
До слова, активно залучаються до проведення правоосвітніх заходів й партнери загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.
Прес-служба Управління юстиції забезпечить інформаційний супровід усіх тематичних заходів, що відбуватимуться в області із оприлюдненням інформаційних, фото- та відеоматеріалів у ЗМІ, на веб-сайті Управління юстиції та соціальній мережі Фейсбук.