Правова допомога Минув рівно рік як прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває

Минув рівно рік як прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває

Створено: Понеділок, 08 липня 2019, 16:33

Друзі, вчора минув рівно рік як прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, який покликаних захистити права жінок та найменших українців.
Зазначимо, що закони передбачають посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та запровадження пільг і стимулів для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок.
До прикладу серед новацій: - якщо борг перевищив 12 місяців, автоматично доведеться заплатити дитині додатково 20% від суми боргу, якщо заборгованість сягнула 2 років – 30%, а якщо 3 років – 50%.
Найголовніше: для того, щоб отримати ці кошти, не треба буде бігати по судах.
Перерахунок відбуватиметься автоматично.
Тобто, другий пакет новацій запровадив преференції для батьків, котрі інвестують у розвиток власних нащадків, підвищив контроль за тим, куди йдуть кошти, які сплачуються в інтересах дитини, і нарешті урівняв в правах щодо виховання та можливості виїзду за кордон з дитиною обох батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки.
Зазначимо, що завдяки кампанії #ЧужихДітейНеБуває волинським дітям виплачено 113 902 789 грн боргів з аліментів, які раніше малеча не бачила роками.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області - Валентин Кухарик