На сайті один гість та відсутні користувачі

Правова допомога Онлайн кредити- це безпечно?

Онлайн кредити- це безпечно?

Створено: Понеділок, 24 червня 2019, 16:34
Перегляди: 66
Поділитися

    b64ea6383e3c48cfb2bbada84fcefd8c 5b51eab044f3f

      До Нововолинського бюро правової допомоги надходять безліч звернень від громадян, яких цікавлять питання щодо правових наслідків укладання кредитних договорів за допомогою онлайн-сервісів. Слід зазначити, що найпопулярнішими серед них є:Moneyveo, Швидко Займ, AlexCredit, Dinero. У зв’язку з розширенням системи онлайн кредитування у кожного з’явилася можливість отримати позику не виходячи з дому, але чи насправді це найкращий вихід для вирішення своєї фінансової «проблеми»?

     Щоб прийняти вірне рішення слід пам’ятати, що електронний договір має таку ж юридичну силу, як і звичайний.Закон України «Про електрону комерцію» передбачає, щоелектронний договір - це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов’язків оформлена в електронній формі.

Електронний договірвважається укладеним від часу одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції.Така відповідь може бути надана шляхом: надсилання електронного повідомлення особі, яка зробила пропозицію укласти електронний договір, підписаного за допомогою електронного підпису або електронного цифрового підпису,електронного підпису одноразовим ідентифікатором чи аналога власноручного підпису (факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, іншого аналога власноручного підпису) та ін.

Потрібно уважно читати умови договору, а особливу увагу слід звертати на:

-         порядок та умови надання кредиту (деякі банківські сервіси за послугу з оформлення кредиту передбачають оплату, тому особа отримує кошти в меншому розмірі ніж їй потрібно виплатити по кредиту кредитною установою);

-         строк, на який надається кредит (чи буде у вас достатньо часу щоб погасити кредит);

-         процентну ставку за кредитом (чи вона фіксована чи змінювана, як вона обчислюється, як вона змінюється);

-         порядок повернення кредиту та сплати процентів за користування споживчим кредитом (потрібно дізнатись інформацію про кількість платежів, їх розмір та періодичність внесення);

-         інформацію про наслідки прострочення сплати платежів (наприклад як нараховуєтьсянеустойка, процентна ставка, штрафи, інші платежі, які застосовуються чи стягуються при невиконанні зобов'язання за договором);

-         який порядок дострокового повернення кредиту;

-         право онлайн-сервісів передавати персональні дані про вас та ваших рідних третім особам (такі дані можуть бути використані так званими «колекторами»).

Слід пам’ятати, що перед тим, як вчинити будь- який важливий крок у вашому житті слід почути думку юриста, адже є ризики отримати не кредит, а великі борги.

Довідково:

Нововолинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою:

м. Нововолинськ, вул. В. Винниченка, буд. 14, тел. (03344) 4-48-14, skype- зв’язок: Нововолинське бюро правової допомоги, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19, тел. (03342) 3-80-11, viber+380731264143. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний спеціаліст відділу

«Нововолинське бюро правової допомоги»                                 Нич Т.Я.