Правова допомога Оголошено конкурс

Оголошено конкурс

Створено: Середа, 22 листопада 2017, 09:53

Нововолинський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області інформує, що відповідно до Закону України “Про державну службу” та порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 року № 648 ) згідно наказів Головного територіального управління юстиції у Волинській області від 07.11.2017 року № 258/6 та від 09.11.2017 року № 260/6 оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорій “Б” та “В”:

- заступника начальника Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області;

- головного державного виконавця Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області  ( тимчасово, на період відсутності основного працівника ) .

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: м. Нововолинськ, вул. Винниченка, б. 14, каб. № 1.

Інформація щодо посад, на які оголошено конкурси,  та умови проведення конкурсів розміщені на офіційних веб-сайтах Головного територіального управління юстиції у Волинській області ( http:/justvolyn.gov.ua/kadr/vakans.shtml) та Національного агентства України з питань державної служби ( Розділ “Вакансії державної служби”, “ Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсів”, “Волинська область”, “ м. Луцьк”, у пошуці “ оберіть державний орган”  необхідно обрати Головне територіальне управління юстиції у Волинській області та натиснути кнопку “Обрати” і потім “Знайти” .

Додатково інформуємо документи для участі у конкурсі можна подати особисто за адресою за адресою: 43001, м. Луцьк, вул. Володимирська, б. 1, каб. № 102 ( відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Волинській області) або надсилати поштою ( 34001, м. Луцьк, вул. Володимирська, б. 1)