Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську працюватиме координаційний центр

У Нововолинську працюватиме координаційний центр

Створено: Четвер, 31 липня 2014, 17:03

P1010091 copy

- Відповідно до розпорядження міського голови у Нововолинську створений координаційний центр, який надаватиме матеріально-технічну допомогу нашим військовослужбовцям, які несуть службу в зоні АТО.    Він розпочне свою діяльність  1 серпня   за адресою  пр-т  Дружби, 19,- повідомив на   прес-конференції заступник міського голови Андрій Сторонський, який його очолюватиме.

Центр створений з метою налагодження взаємодії органів міської влади з волонтерами. Андрій Сторонський звернувся до усіх небайдужих громадян долучитися до надання допомоги військовослужбовцям. Він  повідомив, що  кожного тижня у район військових дій курсує автобус, який доставляє передачу нашим землякам. Заступник міського голови також зазначив, що працівники управління праці та соціального захисту населення проводять обстеження матеріально-побутових умов проживання родин військовослужбовців, які призвані під час мобілізації, вивчаються їхні потреби стосовно вирішення проблемних питань.

Військовий комісар Нововолинського об’єднаного районного  військового комісаріату Олександр Плужнік поінформував про основні аспекти проведення третьої хвилі часткової мобілізації, яка триватиме   45 днів і передбачає доукомплектування Збройних Сил та інших військових формувань  необхідними спеціалістами. Зокрема, триває процес  комплектування прикордонного загону у Луцьку та військових частин у Волинській області. Олександр Плужнік наголосив, що зараз проводиться вручення мобілізаційних приписів та   проходження медкомісії.

Він також підкреслив, що з огляду на вірогідність відкритої військової агресії паралельно здійснюються й інші підготовчі заходи мобілізаційного характеру для укомплектування територіальних загонів оборони з числа військовозобов’язаних   запасу. Вони підпорядковуватимуться військовому комісару і залучатимуться до виконання необхідних завдань у Нововолинську та в Іваничівському районі.