На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Зберегти вугільний потенціал Волині

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Зберегти вугільний потенціал Волині

Створено: Середа, 30 липня 2014, 12:13
Перегляди: 1647
Поділитися

P7290395

    Широке коло актуальних питань щодо збереження та подальшого розвитку вугільного потенціалу нашої області в складний для держави час  було обговорено Нововолинським міським головою Віктором Сапожніковим та генеральним директором ДП «Волиньвугілля» Михайлом Гарбузюком з першим заступником голови Волинської ОДА Сергієм Кудрявцевим під час його робочої поїздки до шахтарського міста.

   Віктор Сапожніков наголосив на необхідності і продовженні виробничих процесів вуглевидобутку на шахтах №1 «НВ» та №9 «НВ», введенні в експлуатацію нових лав на шахті «Бужанська» та добудови шахти №10 «Нововолинська». Адже в умовах, коли велика кількість вітчизняних підприємств вугільної промисловості опинилася в зоні бойових дій в Донецькій  та Луганській областях – волинське «чорне золото» повинно стати певною стратегічною запорукою забезпечення енергетичного суверенітету нашої держави.

  Очільник волинського державного вугільного підприємства Михайло Гарбузюк детально ознайомив першого заступника голови Волинської ОДА Сергія Кудрявцева зі станом  справ з вуглевидобутку та проходження гірничих виробок на шахтах та найближчими перспективами покращення  виробничих показників.

   Директор передпускової дирекції шахти №10 «Нововолинська» Петро  Солоп доповів обласному керівнику про хід будівельних робіт на шахті-новобудові  на поверхні та під землею.

     У службовій нараді на ДП «Волиньвугілля» також взяли участь фахівці Волинської ОДА, заступник міського голови Едуард Савік, депутати міської ради, профспілкові  лідери.

Прес-служба ДП «Волиньвугілля»

           

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet