Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді зустрічалися з воїнами- афганцями

У міській раді зустрічалися з воїнами- афганцями

Створено: П'ятниця, 14 лютого 2020, 16:47

У переддень Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначення 31-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану у приміщенні міської ради відбулася зустріч з представниками Нововолинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів).

Більше 100 нововолинців пройшли через горнило афганської війни.

Зі словами подяки за мужність і героїзм до присутніх звернувся перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

- Усі ви чесно і добросовісно виконували покладений на вас інтернаціональний обов’язок, пізнавши все пекло цієї страшної війни. Чимало бойових побратимів поклали там свої молоді голови. Заради їх пам’яті потрібні такі зустрічі, - зазначив Андрій Миронович.

Він висловив вдячність воїнам за міцну громадянську позицію, активну участь у громадському житті міста. Адже більшість з них і тепер трудиться на підприємствах й в установах Нововолинська, проводить виховну роботу серед молоді.

- Ми вдячні вам і за те, що коли в 2014 році розпочалася війна на Сході нашої держави,ви першими прийшли на допомогу армії, допомагаючи у Володимир-Волинську ремонтувати військову техніку. Немало афганців знову взяли зброю у руки, щоб захищати недоторканість рубежів нашої вільної і незалежної держави, - підкреслив Андрій Сторонський.

Перший заступник міського голови поінформував про те, що міська рада надала транспорт для поїздки 15 лютого групи воїнів-афганців до Луцька для участі в урочистостях . А наступного дня вони відвідають могили загиблих побратимів.

Андрій Миронович вручив Почесну грамоту виконкому міської ради Василю Сущику. А Подяк міського голови удостоїлись Валерій Багіра, Юрій Дретвяк, Анатолій Гаврищук, Валентина Хартанович та Євген Мартиненко.

Голова міської Спілки афганців Василь Сущик закликав своїх побратимів йти на зустрічі з дітьми та молоддю, аби доносити правду про той важкий час, про тих хлопців, які живими не повернулися з тієї чужої війни.

Потому на численні запитання присутніх давали відповіді начальник управління соціального захисту населення Наталія Волчанюк, заступник головного лікаря Нововолинського Центру ПМСД Людмила Корзонюк, а також представники управлінь газового господарства, комунальних підприємств «Нововолинськводоканал» та «Нововолинськтеплокомуненерго», яких запросили на цю зустріч.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk