На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Першочергово-інтереси дітей та захист їхніх прав

Першочергово-інтереси дітей та захист їхніх прав

Створено: П'ятниця, 14 лютого 2020, 12:22
Перегляди: 44
Поділитися

IMG 6798

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, що впливає на її здоровий розвиток та формування особистості. Цим керувалися члени комісії з питань захисту прав дитини на черговому засіданні 13 лютого. Його провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. 

 

Комісія розглянула більше десятка справ, що пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав дітей.

Двом батькам визначили способи участі у вихованні малолітніх дітей, а двом неповнолітнім - місце їхнього проживання.

Члени комісії переглянули рішення, винесене дорадчим органом у серпні минулого року, щодо форм спілкування батька, який повернувся з місць позбавлення волі, із донькою, котра нині виховується у прийомній сім’ї. Заслухавши усі сторони, прийнято виважене рішення, яке задовольнило прохання батька щодо його подальшої участі налагодження контакту з дитиною.

Три питання порядку денного стосувалося доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав батьків відносно своїх малолітніх дітей.

Заслухали сім"ю, яка перебуває під соціальним супроводом центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Вирішили, що і в подальшому соціальні служби триматимуть у полі зору цю сім"ю, а четверо дітей, які потрапили у складні життєві обставини через ухилення їхніх батьків від виконання своїх батьківських обов’язків, служба у справах дітей візьме на облік.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Двом дітям надали статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

- Приймаючи рішення, за будь-яких обставин інтереси та права дітей - на першому місці, - наголосила начальниця служби у справах дітей Іванна Думич.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та

програмно-апаратного забезпечення.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1