На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков та Сергій Мартиняк проінспектували міський стадіон

Віктор Сапожніков та Сергій Мартиняк проінспектували міський стадіон

Створено: Четвер, 13 лютого 2020, 17:45
Перегляди: 62
Поділитися

IMG 6788

У Нововолинську триває реконструкція міського стадіону. Вже другий рік там ведуться ремонтні роботи . Чимало зроблено за цей час: зміцнили цегляну огорожу, відремонтували бетонне покриття у глядацьких секторах, замінили знищені сидіння та опори під ними, повністю відновили стіни, глядацькі трибуни та огорожі біля секторів.

На ремонт спортивного об’єкта виділено 3 мільйони гривень із міської казни, а понад 3 мільйони залучив із різних джерел депутат Верховної Ради 7 - 8 скликань, бізнесмен Сергій Мартиняк. Сьогодні він разом з міським головою Віктором Сапожніковим проінспектували зроблене.

IMG 6772

-Минулого року освоїли 4, 7 мільйона гривень. Відновлені практично всі сектори глядацьких трибун , адже на цьому стадіоні проходитимуть основні заходи з нагоди 70-ліття Нововолинська. Роботи продовжуватимуться і цьогоріч, - зазначив Віктор Сапожніков.

Він також повідомив, що тут планують облаштувати сучасні бігові доріжки. Про виділення державних коштів на ці цілі уже мав розмову з головою Волинської обласної державної адміністрації Юрієм Погуляйком.

Віктор Сапожніков подякував Сергію Мартиняку за фінансову підтримку місту. А вона є суттєвою. Скажімо, на день Святого Миколая малеча дитячих садочків ласувала солодощами. За кошти підприємств АГРОПРОМИСЛОВОЇ ГРУПИ «ПАН КУРЧАК» було придбано 1800 подарунків.

Сергій Васильович  залишився задоволений побаченим і зауважив, що зміни на стадіоні очевидні.

-Приємно, що наші зусилля не марні. Стадіон відновлюється і ті кошти, які були виділені, успішно освоєні. Таким чином, ми долучаємося до життя міста. Переконаний , що цей стадіон стане окрасою Нововолинська, – поділився своїми враженнями Сергій Мартиняк.

Того дня він також відвідав ТзОВ «Птахокомплекс Губин». Повідомив, що на цьому підприємстві уже встановили локальні очисні споруди. Залишились деякі технічні нюанси. Нове обладнання вже готове до роботи.

-Завершуються роботи по заміні флораторно-сепараторної станції , що дасть змогу підприємству очистити воду до такого рівня, коли її можна буде використовувати повторно, наприклад, для миття ящиків, приміщень, та економитиме як воду, так і кошти. До речі, вода, яка потраплятиме у каналізаційну систему міста, буде чистою та не приноситиме ніякої шкоди. Також завдяки новому обладнанню знято питання неприємних запахів у місті,- наголосив Сергій Мартиняк.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та

програмно-апаратного забезпечення.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1