Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську презентували проєкт «Є-Малятко»

У Нововолинську презентували проєкт «Є-Малятко»

Створено: Середа, 12 лютого 2020, 16:48

unnamed-1-300x169

Нововолинськ має намір долучитися до пілотного проєкту «Є-малятко», який передбачає можливість кожній сім’ї замовити на вибір 8 послуг, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою.

Процедуру впровадження нового сервісу обговорили у Нововолинську представники міської ради, Нововолинської центральної міської лікарні, відділу Державної реєстрації актів цивільного стану у Нововолинську, управління соціального захисту, Нововолинського центру надання адміністративних послуг з координатором програми у Волинській області Оксаною Киричук.

Сьогодні в Україні діє пілотний проект, згідно з яким працівники ДРАЦСу приймають заяви на оформлення свідоцтва про народження у пологових будинках. Комплексна послуга «Є-Малятко» перегукується із цим пілотом, проте розширює перелік пропонованих батькам послуг.

Надання комплексної послуги регламентується постановою КМУ від 10.07.2019 №691, яка заповнюється за наявності лише паспортів та довідок про ІПН батьків.

Сьогодні доступні послуги:

державна реєстрація народження (свідоцтво про народження);
визначення походження дитини (якщо батьки не перебувають у шлюбі);
реєстрація місця проживання;
призначення допомоги при народженні дитини;
призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (присвоєння РНОКПП, колишній ІПН);
визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому (код УНЗР може бути присвоєний якщо хтось із батьків має ID-паспорт та/або біометричний закордонний паспорт).

З 1 квітня стануть доступними ще 2 послуги: реєстрація дитини у системі охорони здоров’я E-Health та подання на оформлення посвідчення багатодітної сім’ї.

Послугу можна буде отримати у приміщеннях пологових закладів, ЦНАПу або ДРАЦСу.

logo AUC

20190905133929-9814