Про місто НОВИНИ МІСТА У дитячому дошкільному закладі №9 запрацював басейн

У дитячому дошкільному закладі №9 запрацював басейн

Створено: Вівторок, 11 лютого 2020, 16:50

Це стало можливим завдяки спільним зусиллям міської влади та народного депутата України Ігоря Гузя, за сприяння якого на реконструкцію басейну було виділено  півтора мільйонів гривень з державного бюджету.  Відреставрований об’єкт  – втілення у життя давньої мрії  педагогічно-батьківського колективу  та їхніх дітей.

На урочисте відкриття  басейну до садочка завітали перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, народний депутат України Ігор Гузь, начальник управління освіти Ольга Лакиш, керівник будівельної організації, яка виконувала реставраційні роботи з відновлення басейну, Андрій Кондратюк. Вихованці дошкільної  установи за давньою українською традицією зустріли їх хлібом -  сіллю.

«Нелегко ми йшли до цього дня. Міський голова Віктор Сапожніков та народний депутат Ігор Гузь постійно контролювали хід робіт. Сьогодні тішимося тим, що маємо гарно облаштований садочок. Головне, що тепер малечі є де вчитися плавати, загартовуватися та отримувати  здорові й позитивні емоції», - наголосив Андрій Сторонський.

Ігор Гузь назвав цей проєкт одним із найкращих та найцікавіших, адже його реалізація –  це інвестиції в майбутнє. Бо діти, навчаться плавати, а відтак, змалку пов’яжуть  свій життєвий шлях зі спортом. Він висловив сподівання, що ще не один такий важливий задум зможуть зреалізувати спільно з міською владою у майбутньому.

Завідувачка дитячим дошкільним закладом Ярослава  Івашко щиро подякувала представникам усіх владних структур за підтримку  та розуміння. На її думку,  долучитися до оздоровлення дітей, нашого майбутнього - надзвичайно   корисна справа. Відтепер більше 200 вихованців  цього дошкільного закладу  та малята з інших садочків  міста матимуть можливість загартовувати свій організм водними процедурами.

Гості перерізали символічну червону стрічку і  у басейні  дитячого садочка   відбулися перші заняття.

Відділ з питань інформаційної

політики,комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC