Про місто НОВИНИ МІСТА Молодіжний центр «Нові крила» презентував свою діяльність в оновленому приміщенні

Створено: Понеділок, 10 лютого 2020, 17:17

IMG 20200208 155923

Цей простір має стати місцем розвитку неформальної освіти, хабом для молоді,  реалізації нових проєктів, планів та ідей з розвитку громади. Його координатор Павло Медина задля того, щоб центр діяв і розвивався   змінив шість місць роботи, аби мати змогу паралельно працювати над втіленням задуманого.

IMG 20200208 160026 copy

Привітати громадську організацію  8 лютого прийшло  чимало молоді. Теплі слова і щирі побажання втілити задумане у життя  висловила представниця від ТзОВ « Кроноспан –УА», адже їхнє підприємство фінансово підтримало становлення центру .

Багато хороших слів прозвучало від начальниці відділу з питань  інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому  Світлани Груй. Вона побажала молодіжній команді вдалого старту, розвитку й обов’язково долучатися до усіх культурних заходів, що відбуваються у місті.

А далі у невимушеній обстановці відбулося обговорення бачення подальшого розвитку молодіжного центру, неформальний нетворкінг, акустична музична програма, селфі та фото від фотографів, словом, усе – як і  належить молодим людям.

logo AUC

20190905133929-9814