На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську провели заняття з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

У Нововолинську провели заняття з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

Створено: Четвер, 06 лютого 2020, 14:24
Перегляди: 134
Поділитися

DSC 3192

Інструкторсько - методичні заняття з відповідальними за ведення військового обліку в установах, організаціях та на підприємствах Нововолинська й селища Благодатне відбулися сьогодні, 6 лютого, у залі засідань міської ради.Їх провели представники Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату та відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи міськвиконкому. У заході взяв участь заступник міського голови Олександр Громик.

DSC 3196

Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Нововолинського ОРВК капітан Олександр Батюк розповів про порядок призову громадян на військову службу за контрактом і строкову військову службу, про зміни у нормативно-правових документах, а також наголосив на відповідальності, яка передбачена за порушення норм законодавства.

Старший офіцер мобілізаційного відділення Нововолинського ОРВК, капітан Віталій Тесленко акцентував увагу на оформленні документів з військового обліку, своєчасних повідомленнях про військовозобов’язаних, проведення звірок облікових даних. Відповідальних за ведення військового обліку він ознайомив із планом перевірок стану військового обліку на території Нововолинська та селища Благодатне.

Начальник відділу з з питань оборонно-мобілізаційної роботи міськвиконкому Оксана Шубенко поінформувала про мобілізаційну підготовку та бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами й організаціями міста.

Організатори занять відповіли на запитання присутніх у залі.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1