Про місто НОВИНИ МІСТА Привітали ювіляра

Привітали ювіляра

Створено: Вівторок, 04 лютого 2020, 10:59

Першого лютого 2020 року своє 70-ліття відзначав Василь Іванович Хиля. У 1990 році він працював головою виконкому Нововолинської міської ради. А наступні чотири роки обіймав посаду заступника. Згодом став директором заводу залізобетонних виробів. Нині він перебуває на заслуженому відпочинку.

Сьогодні ювіляра привітав міський голова Віктор Сапожніков. З приємністю говорив про часи спільної роботи з Василем Івановичем, які залишили в пам’яті світлі спогади.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі здобутки, спрямовані на розвиток міста та з нагоди 70-річчя від Дня народження міський голова вручив імениннику подяку та подарунок.

-         Нехай здоров’я буде міцним, а стан душі бадьорим, хай в сім’ї зберігається щастя і мир! Зичу незгасаючої надії, удачі та щирої любові близьких, - побажав Віктор Сапожніков.

Іменинник щиро подякував за привітання. Пригадав про часи на посаді голови виконкому у буремні 90-ті роки. Саме  у той період розпочалися перші страйки гірників.  Нині він радіє з того, що переживши нелегкі часи, місто розбудовується і досягає успіхів.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814