На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Понад 500 суб’єктів господарювання охоплено інформаційною кампанією з детінізації зайнятості населення

Створено: Понеділок, 03 лютого 2020, 15:09

У Нововолинську підводять підсумки інформаційної кампанії з детінізації зайнятості населення, яка тривала з 23 до 31 січня 2020 року і була спрямована на суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Загалом, кампанія охопила понад 500 суб’єктів господарювання в м. Нововолинську. Під час інформаційних відвідувань інспектори Управління Держпраці у Волинській області спільно з спеціалістами відділу з питань праці закликали роботодавців та найманих працівників міста обирати тільки задекларовану працю, проводили бесіди щодо негативних наслідків незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців. Особливу увагу акцентували на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Також під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники отримали можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме у майбутньому реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей.

logo AUC

20190905133929-9814