На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулася інформаційна зустріч з учасниками бойових дій АТО/ООС

Відбулася інформаційна зустріч з учасниками бойових дій АТО/ООС

Створено: П'ятниця, 31 січня 2020, 09:19
Перегляди: 89
Поділитися

МЦЗ2

30 січня 2020 року у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості проведено інформаційну зустріч з учасниками бойових дій АТО/ООС з метою надання їм соціальних послуг.

Директор Нововолинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлія Кравчук наголосила на важливості звернення учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей у центр для надання їм психологічної підтримки.

Начальник відділу персоніфікованого обліку Валентина Бутеєць та головний спеціаліст відділу обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Юлія Ковтонюк надали роз'яснення щодо соціального захисту та прав учасників бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни. Зокрема, вели мову про пільги на житлово-комунальні послуги, забезпечення та оздоровлення санаторно-курортним лікуванням, проходження психологічної реабілітації, професійної та соціальної адаптації.

Заступник директора Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Олійник поінформувала про можливості працевлаштування.

Учасники бойових дій АТО/ООС отримали інформаційні пам'ятки для вирішення проблемних питань.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1