Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ підписав Меморандум із Фондом Енергоефективності

Нововолинськ підписав Меморандум із Фондом Енергоефективності

Створено: Четвер, 30 січня 2020, 11:17

DSC 3113

Другим блоком термомодернізаційних заходів у Нововолинську 29 січня 2020 року стало укладення Меморандуму між міським головою Віктором Сапожніков та Директором Фонду енергоефективності Юлією Головатюк-Унгуряну . Церемонія підписання відбувалася у конференц залі міської ради під час презентації та обговорення програми підтримки енергоефективності в багатоквартирних будинках «Енергодім».

Основною метою угоди є економія споживання енергоресурсів і витрат на комунальні послуги ОСББ, підвищення рівня комфорту і умов проживання в багатоквартирних будинках.

DSC 3117 copy

Нині у Нововолинську функціонує 200 ОСББ. Загальна площа будинків, які вони обслуговують становить 372,3 тис. кв. м., що складає 47,1 відсотка від загальної площі багатоквартирного житлового фонду міста.

«Для забезпечення комфортного проживання нововолинців та жителів Благодатного, маємо впроваджувати новітні технології, у тому числі, в галузі енергозбереження. Забезпечення належних умови життя – це наша спільна мета. Тільки злагоджена співпраця влади та громади здатна гарантувати реалізацію поставлених завдань. Фонд і програма підтримки “Енергодім” допоможуть досягти таких результатів для енергосвідомих ОСББ Нововолинська», – наголосив Віктор Борисович.

Директор Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну розповіла керівникам ОСББ та їхнім представникам про переваги співпраці з фондом.

«Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадження комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик. В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якість свого життя. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини», - сказала Юлія Головатюк-Унгуряну.

Вона розповіла про основні етапи участі в Програмі «Енергодім» та про кращі енергоефективні практики.

DSC 3094

Сторони обмінялися думками щодо подальших дій для досягнення спільної мети.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814