На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова привітав ветерана місцевого самоврядування Галину Бондаренко з ювілеєм

Міський голова привітав ветерана місцевого самоврядування Галину Бондаренко з ювілеєм

Створено: Четвер, 30 січня 2020, 08:35
Перегляди: 1000
Поділитися
 IMG 6534

29 січня 2020 року відзначала своє 80-річчя знана і шанована у нашому місті людина, ветеран праці Галина Петрівна Бондаренко. Десяток літ вона віддала роботі в органах місцевого самоврядування. Спочатку працювала секретарем виконкому, згодом – керуючою справами.

З нагоди славного ювілею з квітами, теплими словами вдячності та подарунками до іменинниці завітав міський голова Віктор Сапожніков.

- Ви були однією із тих, хто творив Нововолинськ. Мені приємно, що ви і зараз вболіваєте за місто. Ми продовжуємо хороші традиції, які у свій час започаткували і ви, - зазначив Віктор Сапожніков .

IMG 6542

Він подякував ювілярці за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Віктор Сапожніков та Галина Бондаренко тепло спілкувалися між собою, згадували роки роботи, коли працювали однією командою, говорили про надбання міста

-Як і колись, так і тепер ми прагнемо зробити кращим наше місто. Ваш багатий досвід в органах місцевого самоврядування є прикладом роботи для нас, - підкреслив міський голова.

IMG 6552

Галина Петрівна задоволена тим, що у день народження було чимало добрих слів на її адресу . А це свідчить про повагу та шану до неї, адже у пам’яті кількох поколінь Галина Бондаренко залишилася енергійним та ініціативним організатором багатьох загальноміських заходів, активним громадським діячем, справжньою патріоткою свого міста.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1