На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

Створено: Середа, 29 січня 2020, 13:57
Перегляди: 81
Поділитися

11373

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 №432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони,відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», кожний учасник антитерористичної операції та постраждалий учасник Революції Гідності має право на отримання послуг з професійної адаптації.

Нормами зазначеного Порядку передбачено, що професійна адаптація учасників антитерористичної операціїта постраждалих учасників Революції Гідності (далі – особи) за робітничими професіями здійснюється шляхом професійної орієнтації, первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.

Професійна адаптація організовується і здійснюється за рахунок коштів державного бюджету суб’єктами освітньої діяльності, що мають право в установленому законодавством порядку на здійснення адаптації.

Професійна орієнтація учасників антитерористичної операції здійснюється центрами зайнятості чи іншими установами у порядку, визначеному законодавством.

Оплата послуг із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операціїта постраждалих учасників Революції Гідностіздійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб,які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони,відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 31 березня 2015 року № 179.  

Для отримання послуг з професійної адаптації особа звертається із заявою письмово до органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).

До заяви додаються:

- копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);

- копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни,що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції;

- копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

Під час подання копії посвідчення, учасники антитерористичної операції пред’являють оригінал такого посвідчення.

Орган соціального захисту населення:

- видає учаснику антитерористичної операції направлення до центру зайнятості або іншої установи на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання ;

- видає учаснику антитерористичної операції направлення на професійне навчання з урахуванням висновків професійної орієнтації.

         Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції та постраждалому учаснику Революції Гідностіодноразово в порядку черговості.

Учасник антитерористичної операції та постраждалий учасник Революції Гідності на підставі направлення на професійне навчання зараховується до установи.

         За детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м.Нововолинськ, б-р Шевченка, 7, каб. 319, тел. 31496.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1