Про місто НОВИНИ МІСТА Підсумували роботу Нововолинської міської організації профспілки працівників освіти і науки за п"ять років

Створено: Вівторок, 28 січня 2020, 16:18

DSC 2939

Сьогодні, 27 січня 2020 року, у ЗОШ №2 відбулася звітно-виборна конференція Нововолинської міської організації профспілки працівників освіти і науки. Нині вона об’єднує 24 первинні профспілкові організації, а на обліку перебуває 1233 члени, 1074 - працюючі та 159 непрацюючих пенсіонерів-педагогів. Голова профспілки Ніна Гніровська прозвітувала про діяльність організації за останні п’ять років.

У роботі конференції взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Він подякував нововолинським освітянам за активність, відзначив, що саме їхня профспілка є найбільш масовою у місті. Побажав і надалі залишатися монолітною організацією, яка здатна вирішувати чимало питань.

Андрій Сторонський підкреслив, що за 2019 рік фінансування освіти у Нововолинську склало 182 млн грн, додатково з міського бюджету було додано майже 13 млн грн. і запевнив, що міська влада й надалі надаватиме пріоритет освітянській галузі. Уже на 2020-ий рік закладено більше коштів.

DSC 2950

Перший заступник міського голови наголосив на необхідності законодавчого регулювання виплат освітянам. На його думку, профспілки мають про себе заявляти активніше, тим більше, що зараз обговорюються зміни до трудового кодексу.

На конференції заслухали звіт про роботу ревізійної комісії організації профспілки науки за п’ять років.

DSC 2930

Головою профспілки знову обрали Ніну Гніровську . Також вибрали делегатів на обласну звітно-виборну конференцію, розглянули та затвердили кандидатури для делегування у склад обласного комітету профспілки працівників освіти.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814