Про місто НОВИНИ МІСТА Єднання з музикою

Єднання з музикою

Створено: Понеділок, 27 січня 2020, 13:32

Двогодинне єднання з класичною музикою подарував своїм шанувальникам недільного вечора, 26 січня 2020 року, лауреат Всеукраїнського конкурсу художньої самодіяльності, народний муніципальний камерний оркестр Нововолинського міського палацу культури «Елегія», яким керує Микола Романчук.

Виступ цього колективу у міському палаці культури під завісу різдвяних свят вже став традицією і його завжди з нетерпінням чекають нововолинці. Цьогорічний репертуар вразив своїми концертними номерами. Глядачі насолоджувалися шедеврами класичної музики, яка йшла від самого серця артистів:зворушливо-проникливими мелодіями Штрауса, Вівальді, Шопена, Доги…

Лунав піднесений, солов’їний спів Інни Кравчук, Вікторії Харатіної та врочисто – натхненний – Олександра Чешія. Присутніх у залі дивували своєю віртуозною грою Ярина Романчук, Анна Воєвода, Катерина Чушкіна, Ірина Мартинишин та інші митці. Нікого не залишив байдужим виступ гостя зі столиці Миколи Дивіна. А музичний номер – «Іспанський танець», аранжування до якого створив директор Нововолинської школи мистецтв Юрій Савраюк, викликав справжній фурор серед присутніх у залі.

Зачарували своєю грою на скрипці наймолодші учасники концерту – ансамбль скрипалів Нововолинського центру дитячо – юнацької творчості під керівництвом Наталії Мельник. Ці юні обдарування вже мають кілька нагород. Вони – переможці Всеукраїнського конкурсу «Різдвяні канікули» у 2019 та вже в нинішньому році.

«Елегію» та інших артистів вітали керуюча справами виконкому Нововолинської міської ради Вікторія Магдисюк, керівник ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди», заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк.

«Дякую вам за Вашу працю, за вашу творчість. Щороку ви радуєте нас своїми виступами, ваші концерти – неперевершені. А свідченням того, що "Елегію" люблять -аншлаг у залі», - наголосила у вітальному слові Вікторія Магдисюк і вручила митцям розкішну корзину квітів.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC