Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську відзначили Почесних донорів України

У Нововолинську відзначили Почесних донорів України

Створено: П'ятниця, 24 січня 2020, 16:34

DSC 2915

Сьогодні, 24 січня 2020 року, у центральній міській лікарні відзначили Почесних донорів України.

Посвідчення «Почесний донор України» вручили сімом нововолинцям: Віктору Чируку, Сергію Кушнеруку, Павлові Касяну, Михайлу Цибень, Ользі Капітулі, Олександру Світящуку, Сергію Кшановському.

За словами завідувача відділеннм трансфузіології Володимира Середюка, волонтерський рух донорства крові досить потужний у Нововолинську. За період функціонування служби крові в штаті медсанчастини і центральної міської лікарні зареєстровано 544 Почесні донори, 7 Заслужених донорів України і на 3-х оформлено подання за 100% максимально допустимих кровоздач. Для 14 сімей донорство стало родинною традицією. Упродовж 2019 року відбулося 825 кровоздач, з них 90 первинних та 785 повторних. Таким чином отримали майже 407 л донорської крові.

- Шана усім, хто долучається до цієї почесної місії . Адже кожна здача крові – це дорогоцінний дар збереження здоров’я та врятовані життя інших людей, – зазначив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський і вручив донорам пам’ятні сувеніри.

Слова безмежної вдячності почесним людям висловив головний лікар центральної міської лікарні Віктор Мороз і побажав їм міцного здоров»я на довгі роки.

Також слова подяки донорам звучали з вуст лікаря-хірурга Магомеда Магомаєва, завідувачки терапевтичним відділенням Валентини Іжик, завідувача відділення трансфузіології Володимира Середюка.

– Коли ти йдеш оперувати важкохворого і знаєш, що в запасі - донорська кров, то є відчуття, що в операційній присутній ще один хірург, – наголосив завідувач урологічним відділенням Олег Шипелик. – Тож будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814