Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді відбудеться презентація Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» для ОСББ

Створено: Вівторок, 21 січня 2020, 17:35

images 0

29 січня 2019 року в залі засідань міської ради відбудеться презентація Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» для ОСББ.

Запрошуємо представників місцевих ОСББ, менеджерів та управителів багатоквартирних будинків долучитися до заходу!

Учасники зустрічі почують про перспективи місцевої програми підтримки ОСББ, можливості програми «ЕНЕРГОДІМ» та умови отримання грантів на часткове відшкодування витрат на енергоефективні заходи від Фонду енергоефективності.

Основні теми зустрічі:

· Що таке програма «Енергодім»?

· Які витрати відшкодовує грант?

· Як подати заявку для участі в програмі «Енергодім»?

· Як програма «Енергодім» допоможе ОСББ економити на комунальних послугах?

· Які енергоефективні заходи можна реалізувати завдяки програмі «Енергодім»?

· Для чого проводити енергоаудит і як це зробити? Вимоги до енергетичного аудиту та сертифікату енергетичної ефективності

· Відшкодування вартості енергоефективних заходів в рамках місцевої Програми «Енергодім»;

· Як провести загальні збори і правильно оформити їх результати

· Співфінансування проектів в межах міської програми підтримки ОСББ

Спікери: директорка Фонду енергоефективності, міський голова Нововолинську, представники міської влади, регіональні консультанти IFC.

Початок о 14:45 год.

Реєстрація учасників відкрита з 14:30 год.

Адреса: зал засідань міської ради 205, пр. Дружби 27, м. Нововолинськ

Організатори: Фонд енергоефективності, Представництво Європейського Союзу в Україні IFC, ПРООН, Нововолинська міська рада.

Довідково: Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» реалізується ДУ «Фонд енергоефективності». «Енергодім» - це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Програма передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Очікуваний середній рівень економії споживання енергетичних ресурсів за сукупністю всіх проектів, що фінансуються в рамках Програми принаймні 20 %. Участь в програмі можуть брати ОСББ.

logo AUC

20190905133929-9814