Про місто НОВИНИ МІСТА Фонд виплатив 6,9 млн гривень декретних у 2019 році

Фонд виплатив 6,9 млн гривень декретних у 2019 році

Створено: Понеділок, 20 січня 2020, 11:57

polohy vahitnist- fond vydatky

За підсумками 2019 року Нововолинське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Волинській області профінансувало 6,965 млн гривень допомог по вагітності та пологах для 293 жінки.

Виплати матеріального забезпечення станом на 20 січня 2020 року профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками (роботодавцями) по 19.12.2019.

Зазначена допомога надається Фондом працевлаштованим жінкам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах.

Для обчислення розміру допомоги необхідно помножити розмір середньоденної заробітної плати на кількість днів фактичного перебування у відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами. Тривалість страхового стажу при цьому не враховується. Водночас, особам, які протягом 12 місяців перед настанням страхового випадку мають стаж менше 6 місяців, розмір допомоги розраховується, виходячи з нарахованої заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, але не більше за розмір допомоги, обчислений із двократного розміру мінімальної заробітної плати.

У загальних випадках тривалість такої відпустки складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів). Додатково до основного може видаватись листок непрацездатності тривалістю 14 календарних днів, який також підлягає оплаті за рахунок коштів Фонду. Такий листок непрацездатності видається в разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді. Крім того, жінкам, віднесеним до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, листок непрацездатності видається з 27 тижнів вагітності терміном 180 календарних днів.

logo AUC

20190905133929-9814