Про місто НОВИНИ МІСТА Різдвяний настрій дарували нововолинцям митці міського палацу культури

Різдвяний настрій дарували нововолинцям митці міського палацу культури

Створено: Четвер, 09 січня 2020, 08:52

IMG 5687 copy

Різдвяні свята наповнюють наші серця радістю та любов’ю. Надзвичайно тепла атмосфера панувала під час концерту 8 січня 2020 року у міському палаці культури. Щорічні різдвяні зустрічі вже стали традиційними для нововолинських митців та їхніх шанувальників. У заповненому залі глядачі слухали і підспівували, насолоджуючись виконанням колядок та різдвяних піснеспівів, які дарували учасники естрадно-духового оркестру міського палацу культури, солісти: Вікторя Мелюх, Яна Шумчук, Вікторія Харатіна та вихованці дитячої школи мистецтв, тріо «Гармонія» у складі Інни Левкової, Олександра Шимчука та Зої Куровської. Ведучою святкового дійства була директор палацу культури Марія Олійчук.

Міський голова Віктор Сапожніков, який також завітав на концерт, привітав артистів та усіх нововолинців з Різдвом Христовим.

«Це величне свято наповнює наші душі добром та любов’ю, вселяє віру у кращий завтрашній день. Хай Господь оберігає наше місто, бо цей рік для Нововолинська – особливий, адже у серпні відзначатимемо його 70-річчя. Вірю, що ми з новими досягненнями зустрінемо цей славний ювілей»,- наголосив Віктор Борисович.

Міський голова подякував митцям сцени за змістовно підготовлену програму, гарний настрій та позитивні емоції.

IMG 5648У фоє палацу культури працювала святкова ярмарка, де усі охочі могли придбати смаколики, купити солодощі, прикраси на ялинку та  чимало інших цікавих виробів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC