Про місто НОВИНИ МІСТА З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Створено: Субота, 28 грудня 2019, 15:51

Шановні нововолинці та жителі селища Благодатного!

Щиро вітаю Вас з Новим 2020-им роком та Різдвом Христовим!

Ці свята наповнені теплом та любов’ю, дарують нам радість і гарний настрій, вселяють віру у кращий завтрашній день.

Розпочинаючи новий відлік часу, за традицією підсумовуємо зроблене та визначаємо пріоритети на майбутнє.

2019-й збагатив усіх нас досвідом та позначився новими здобутками. Відрадно, що Нововолинськ продовжує утримувати першість серед інших міст Волині за основними соціально-економічними показниками. Про це свідчать цифри та факти. Майже на 5 мільярдів гривень реалізовано промислової продукції, що у розрахунку на одного жителя складає близько 87 тисяч гривень. Тут ми найкращі серед міст області. Більше половини іноземних інвестицій, які залучають на Волинь, зосереджена на нововолинських підприємствах.

Понад 2 600 доларів CША іноземних інвестицій припадає на одного жителя. За цим показником Нововолинськ попереду інших міст Волині, у 9 разів перевищуючи середньообласний показник.

Звісно, ці фактори позначилися й на бюджеті міста, що дало можливість реалізувати чимало соціальних програм і увійти до числа лідерів у всеукраїнському масштабі.

Зроблено багато в плані освітлення, озеленення, асфальтування, проведення комунікацій. Реалізовуємо серйозний проект по «Водоканалу», на етапі втілення якого уже замінено 24 км водопроводів питної води від Північного та Південного водогонів до міста.

Відремонтовано чимало об’єктів соціальної сфери. Проведено капітальний ремонт частини стіни стадіону СОКу «Шахтар» та глядацьких трибун. Відкрито два тенісних корти та два майданчики зі штучним покриттям. Зроблено ремонт нижнього залу фойє міського палацу культури, приміщення Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості, капітальний ремонт басейну закладу дошкільної освіти №9, завершено реконструкцію їдальні позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Прикордонник».

Багато зроблено для покращення матеріальної бази медичних установ.

Дякую вам, шановні нововолинці, за ще один рік плідної роботи та крок уперед, який ми зробили спільно з вами.

Новий рік ставить нові завдання. Це рік виборів до місцевих рад, завершення ще одного етапу децентралізаційних процесів у країні, втілення інших реформ.

У 2020-ому будемо відзначати 70-річчя Нововолинська. Впевнений, що ми достойно зустрінемо цей славний ювілей.

Щиро бажаю, щоб новий рік приніс нам довгоочікуваний мир. Низький уклін захисникам, які зустрічають новорічно-різдвяні свята на сході України, захищаючи її цілісність та незалежність.

Дорогі земляки!

Зичу усім вам щастя, добробуту та благополуччя, затишку у кожній оселі.

Нехай світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця любов’ю та вірою. Хай цілюще Господнє благословення обдаровує вас усіма земними радощами.

Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою міський голова                          Віктор Сапожніков

logo AUC