Про місто НОВИНИ МІСТА Виконком прийняв рішення "Про заборону використання піротехнічних виробів»

Виконком прийняв рішення "Про заборону використання піротехнічних виробів»

Створено: Субота, 28 грудня 2019, 14:22

img-72966 пір

З метою забезпечення публічної безпеки і порядку, запобігання правопорушенням під час проведення святкових, новорічних та різдвяних заходів, виконавчий комітет Нововолинської міської ради прийняв рішення  «Про заборону використання піротехнічних виробів».

«Заборонити використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в межах території м. Нововолинськ та смт. Благодатне.

Рекомендувати суб’єктам господарювання проводити попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів, під час проведення розважальних та святкових заходів та відпочинку»,- йдеться у даному рішенні.

Відділу торгівлі, побуту, та захисту прав споживачів міськвиконкому наголошується на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, що розташовані в межах території м. Нововолинськ та смт. Благодатне, щодо беззаперечного дотримання та виконання даного рішення, а Нововолинському ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області - на забезпеченні жорсткого контролю за забороною застосування піротехнічних виробів на території міста та селища.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC