На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинській книгозбірні презентвали книгу «51/14. Історія нескорених»

У Нововолинській книгозбірні презентвали книгу «51/14. Історія нескорених»

Створено: П'ятниця, 27 грудня 2019, 15:38
Перегляди: 109
Поділитися

IMG 5629

Під завісу нового року у центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги «51/14. Історія нескорених». Автором цього проекту є журналістка з Володимира-Волинського Жанна Білоцька. До створення видання долучилося ще 35 її колег по перу з Волині та інших регіонів України.

На захід завітали учасники АТО, волонтери, військові капелани, члени сімей загиблих воїнів, журналісти, представники міської влади та небайдужі нововолинці.
Екскурс сторінками книги здійснила директор центральної міської бібліотеки Світлана Кухарук. Її розповідь перепліталася із кадрами документальних фільмів.
У книзі – 9 розділів, військовий щоденник екс-начальника прес-служби 14 ОМБ  Влада Якушева, кольорові фото – усього 480 сторінок історії бійців 51-ої окре́мої гвардійської Перекопсько-Харківської Празько-Волинської механізованої бригади та 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. У ній зібрано 100 історій про життя військових, волонтерів і капеланів. Книга побачила світ у «Видавничій групі «Формат».

Жаннна Білоцька розповіла про роботу, яка передувала створенню видання. Вона висловила вдячність меценатам, усім небайдужим людям, котрі підтримали її на шляху реалізації важливого проекту.

Нововолинська міська влада також внесла свою частинку до створення унікального видання. На його сторінках - чимало імен наших земляків.

Своїми спогадами ділилися журналісти, які брали участь у створенні книги, очевидці цих подій, волонтери, військовослужбовці.

Журналістка обласного видання «Місто вечірнє» Валентина Савчук з особливим трепетом переповіла історію про одну зі своїх героїнь, котра, як і сотні інших дівчат та жінок, стали на захист кордонів рідної Батьківщини.

А Валерій Курстак з Благодатного, якого бійці називають «батьком волонтерів» і який щойно повернувся з передової, бо уже більш як в сотий раз возив туди військову амуніцію, продукти, малюнки діточок, з величезним болем у серці згадував 2014 рік і чорний четвер 22 травня, коли голубе донецьке небо прийняло у свої обійми 18 молодих життів, десятеро з яких були волинянами.

Місцевий поет Анатолій Поліщук прочитав свої поезії, які присвятив загиблому у бою під Волновахою нововолинцю Павлу Попову.

На важливості видання наголосив екс-начальник прес-служби 14 ОМБ, автор ще однієї книги «Карателі» - Влад Якушев.

- Адже так важливо достукатися до людських сердець, - підкреслив він.

Начальниця відділу з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому Світлана Груй висловила впевненість у тому, що книга «51/14. Історія нескорених» збагатить духовну скарбницю нашої громади та стане прикладом героїзму, честі та відваги для наступних поколінь.

-Ця книга – жива історія героїв, подвиг, який не повинен піти в забуття, пам'ять, що має передаватися із покоління в покоління, - підкреслила вона.

Усі виступаючі дякували автору та видавцям книги,бо завдяки їм імена і подвиги наших сучасних героїв , їхня мужність і сила волі увіковічнені у друкованому слові.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

 

 

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk 

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1