На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Міська рада затвердила головний фінансовий документ міста на 2020 рік

Міська рада затвердила головний фінансовий документ міста на 2020 рік

Створено: Вівторок, 24 грудня 2019, 18:03

DSC00643

Більше сорока питань розглянули обранці громади на останній у цьому році сесії міської ради, яка відбулася сьогодні, 24 грудня. До цього проекти рішень детально вивчали у постійних депутатських комісіях, обговорили на Дні депутата, тож під час пленарного засідання працювали оперативно.

Депутати внесли зміни до міського бюджету на поточний рік, враховуючи субвенційні кошти, які спрямовано відповідно до їх цільового призначення.

Обранці громади затвердили головний фінансовий документ міста на 2020 рік. Загальний обсяг бюджетних призначень на наступний рік складає майже 330 млн. грн. Це на 162 млн. грн. менше, ніж у 2019-му.

За словами начальниці фінансового управління Галини Бурочук, обсяг власних надходжень загального фонду міського бюджету на 2020 рік визначений в сумі 193 млн. грн, а це на 5,0 відсотків більше планових показників з врахуванням змін попереднього року.

Галина Бурочук підкреслила, що витрати на соціальний захист та соцзабезпечення населення значно зменшились та становлять 4 %. Решта видатків на соціальний захист надійде до отримувачів соцвиплат напряму від держави. Більша частина міського бюджету передбачена на фінансування освіти.

На пленарному засіданні депутати затвердили Програму економічного та соціального розвитку міста на 2020-2022 роки, внесли зміни до інших галузевих програм: Програми благоустрою м. Нововолинська та сел Благодатне на 2019-2022 роки, міської цільової соціальної програми підтримки молоді на 2017-2020 роки, комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства, екології, дорожнього руху та його безпеки м.Нововолинська та смт Благодатне на 2020-2024 роки.

Гаряча дискусія виникла навколо питання, яке стосувалося встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території міста на 2020 рік.
Окремі депутати не підтримали запропонований проект рішення, яким передбачалося встановити вартість місячної орендної плати для комерційної діяльності у сумі 65,52 грн, а проголосували за її зменшення. Відтак, у 2020 році вона становитиме 49,14 грн.

Нововолинська міська рада підтримала звернення депутатів Поромівської сільської ради щодо можливості включення цієї ОТГ до Нововолинська, а саме, залишити Поромівську ОТГ як самостійну адміністративно-територіальну одиницю базового рівня.

Нагадамо, обранці Поромівської ОТГ направили звернення до керівництва держави та Волинської області, зазначивши, що мешканці ОТГ висловлюють чітку незгоду та вважають, що рішення щодо приєднання громади до Нововолинська є суперечливим і передчасним.

“Враховуючи позицію сільського голови та депутатів громади щодо відповідності Поромівської ОТГ критеріям спроможності як самостійної громади та визначених у зверненні змін щодо підвищення ефективності системи освіти, культури та медицини, а також їх готовності до міжмуніципального співробітництва, управлінню освіти, відділу культури та КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» повторно підготувати листи-пропозиції щодо компенсації витрат на утримання закладів освіти та культури, де навчаються мешканці населених пунктів Поромівської ОТГ та фінансування надання медичних послуг у закладах охорони здоров’я Нововолинська“, – йдеться у рішенні міської ради.

Як зауважив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, за поточний рік Поромівська ОТГ досі не компенсувала місту кошти за освіту та лише частково надала кошти за обслуговування селян у медзакладах Нововолинська.

Депутати міської ради розглянули низку земельних питань. Затвердили план роботи міської ради сьомого скликання на 2020 рік та прийняли рішення з інших важливих питань життєдіяльності міста.

На завершення пленарного засідання міський голова Віктор Сапожніков привітав міських обранців з новорічно-різдвяними святами та побажав плідної роботи у наступному році.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому.

logo AUC

20190905133929-9814