На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков зустрівся з духовенством

Віктор Сапожніков зустрівся з духовенством

Створено: Понеділок, 23 грудня 2019, 18:27
Перегляди: 115
Поділитися

IMG 5547

Сьогодні, 23 грудня 2019 року, міський голова Віктор Сапожніков зустрівся з керівниками релігійних організацій міста.

Найперше очільник міста привітав священнослужителів, а в їх особі усіх вірян з новорічно-різдвяними святами. Побажав їм миру, злагоди, добра й благополуччя та впевненості у завтрашньому дні.

-Нехай новий рік стане роком добрих змін, здійснення усіх задумів, нових можливостей та досягнень. Нехай величне свято Різдва Христового принесе нам єдність, радість спокій та впевненість у майбутньому, - наголосив Віктор Сапожніков, звертаючись до присутніх.

Розмова міського голови зі священнослужителями пройшла у відвертій невимушеній атмосфері. Віктор Борисович поділився своїми міркуваннями щодо подальшого соціально-економічного розвитку міста, акцентував увагу на питанні децентралізації.

IMG 5548

Священники дякували Віктору Сапожнікову за підтримку й розуміння і толерантне ставлення до релігійних громад.

Зокрема, пастор церкви «Спасіння» сел. Благодатне Володимир Вронський підкреслив, що співпраця міської влади та духоветнства іде лише на користь громаді.

Настоятель Церкви Святого великомученика Пантелеймона протоієрей Олександр Кондратенко закликав усіх священників об’єднатися у спільній молитві та Україну та рідне місто.

- Нехай духовний та душевний спокій існує між релігіями. А в нашій країні настане довгоочікуваний мир, -наголосив Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес .- Хай Різдвяні свята будуть звеличені добрими справами.

Міський голова подякував керівникам релігійних громад за співпрацю і висловив сподівання, що вона продовжуватиметься й надалі.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апартного забезпечення

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1