Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков зустрівся з духовенством

Віктор Сапожніков зустрівся з духовенством

Створено: Понеділок, 23 грудня 2019, 18:27

Сьогодні, 23 грудня 2019 року, міський голова Віктор Сапожніков зустрівся з керівниками релігійних організацій міста.

Найперше очільник міста привітав священнослужителів, а в їх особі усіх вірян з новорічно-різдвяними святами. Побажав їм миру, злагоди, добра й благополуччя та впевненості у завтрашньому дні.

-Нехай новий рік стане роком добрих змін, здійснення усіх задумів, нових можливостей та досягнень. Нехай величне свято Різдва Христового принесе нам єдність, радість спокій та впевненість у майбутньому, - наголосив Віктор Сапожніков, звертаючись до присутніх.

Розмова міського голови зі священнослужителями пройшла у відвертій невимушеній атмосфері. Віктор Борисович поділився своїми міркуваннями щодо подальшого соціально-економічного розвитку міста, акцентував увагу на питанні децентралізації.

Священники дякували Віктору Сапожнікову за підтримку й розуміння і толерантне ставлення до релігійних громад.

Зокрема, пастор церкви «Спасіння» сел. Благодатне Володимир Вронський підкреслив, що співпраця міської влади та духоветнства іде лише на користь громаді.

Настоятель Церкви Святого великомученика Пантелеймона протоієрей Олександр Кондратенко закликав усіх священників об’єднатися у спільній молитві та Україну та рідне місто.

- Нехай духовний та душевний спокій існує між релігіями. А в нашій країні настане довгоочікуваний мир, -наголосив Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес .- Хай Різдвяні свята будуть звеличені добрими справами.

Міський голова подякував керівникам релігійних громад за співпрацю і висловив сподівання, що вона продовжуватиметься й надалі.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апартного забезпечення

logo AUC

20190905133929-9814